Pro naše město a občany

Místa setkávání v našem městě | Sluneční hodiny v Teplicích

Sluneční hodiny v Teplicích

Procházeli jsme Teplice i okolí a hledali sluneční hodiny. Našli jsme některé stále hýčkané a krásné, jiné by si zasloužily péči a obnovu. Jsou i prostory, kde by sluneční hodiny mohly dotvořit atmosféru, zkrášlit a povýšit je na zajímavé místo setkávání.  

Představte si, že o jedny parkové sluneční hodiny bychom chtěli  obohatit naše město a hledáme pro ně důstojné umístění, které jim bude slušet. Uvítáme každý typ od Vás všech.

"Sejdeme se u slunečních hodin,"  říkalo by se… a všichni „Tepličáci“ by věděli, kam jít. Taková je naše představa, pomozte nám ji naplnit.

Udělejme to společně.

Slunce se nemýlí, je to naše životodárná hvězda a sluneční hodiny budou magickým a spontánním místem lidských setkání.

Místa setkávání

Naše město je zajímavé, má svoji historii a tradici, svého ducha. Procházejme se s očima otevřenýma, objevujme a vnímejme, kde je nám hezky, chceme tam přicházet a pobýt.

Jsou i mnohá nenápadná místa, která můžeme objevit, upozornit na ně, zvelebit je a pozvat tam ostatní, sdílet vztah ke svému městu.  

Udělejte to, hledejte, fotografujte a svoje snímky i návrhy pošlete sem, pozvěte nás všechny.

Uspořádáme procházky, besedy a výstavu, podělíme se o to, čím nás naše město oslovuje a baví. Budeme porovnávat, vybírat, hlasovat.

Galerie zajímavých míst - HLASUJTE

No entries found
Photo contest ist over
Photo contest ist over