Pár slov

Vážení přátelé,

jsem ráda, že jste otevřeli naše stránky, zajímáme Vás? Chcete o nás něco vědět? Díky, vážíme si toho. To je hezká zpráva, to nás ve Zvonkohře těší. Jsme klub seniorů právě pět let. Na počátku března se chystáme zavzpomínat, jak šel čas a radovat se.

Procházím v duchu setkání, spolupráci, nadšení, společné chvíle, vše, co nás na počátku spojilo a provází celou dobu. Rozhodli jsme se těšit ze života, zůstat fit a na dobré vlně. Podařilo se, bylo to dobré, pokračujeme.

Naše přátelství a osobní vztahy prošly několika zkouškami, které obrousily hrany, prověřily kdo je kdo. Vykrystalizovalo zdravé pevné jádro. Dnes, na počátku roku 2019, je nás 70 a věkový průměr je 75 let.

Nadšeně se chystáme rozvinout projekty, které nás zaujaly a ukázaly se jako nejlepší.

A přidáme několik dalších – důkazem je právě tento web, jehož název předznamenává:

LIDÉ SPOLU A SOBĚ

 

S upřímnou úctou a vážností děkuji Vám všem, kteří spolu se mnou tvoříte tento klub a dáváte mi opakovaně najevo svou důvěru a podporu. To mne těší a inspiruje.

Pasivita? Ani náhodou! Kreativita má zelenou. Noví přátelé a spolupráce s nimi, nové nápady, dobré časy a radost ze sdílení je tady. Tak si to prožívejme. Opravdu moc se těším na setkávání.

Mějme se hezky

Helena

 

únor 2019