PROCHÁZKA KOLEM DOUBRAVKY A DÍKY BLANCE.

Zvonkohra z.s. SEN SEN Teplice
KČT, ODBOR LOKO Teplice
Oddíl LIDÉ SPOLU – vedoucí Ing. Karel Stupka

V novém roce jsme zahájili Procházkou kolem Doubravky. V pátek 28.1.2022 ve 14 h jsme se sešli na konečné MHD Panorama. Karel Stupka už byl připraven. Povětrnostní situace byla velmi nepříznivá, fičel hodně silný a nebezpečný vítr. Přesto se nás ale sešla dvacítka statečných a neohrožených.
Nás nadšence plné energie uvítala a ocenila Blanka Parpelová. 🙂

Bez průtahů začala s výukou. Jaké jsou typy turistických holí , jak je správně nastavit a také, jak je správně používat. Těm, kdo vlastní hůlky neměli, je Blanka pohotově zapůjčila. Teorie je důležitá, ale pak jsme odhodlaně šli do terénu. V lese u Doubravky jsme byli jako „ za větrem“ , to bylo fajn. Chůze s hůlkami do vrchu, Blanka se každému osobně věnovala a pilovala náš styl . A zpět trénink chůze s vrchu. Celé odpoledne bylo akční, přínosné a také milé. No to je skvělé, že ? DĚKUJEME, DĚKUJEME.
Byli jsme pořádně vyfoukaní a prochladlí. Delší procházkou kolem celé Doubravky si ještě s Karlem Stupkou užijeme docela určitě v blízké době. S Blankou Parpelovou si jsme dohodli další spolupráci, pokud možno pravidelnou.
Prostě Blanka se nám líbí a je skvělá.

BUĎME DOBRÉ MYSLI A ZDRAVÍ, AŤ NÁS ŽIVOT BAVÍ.
Ahoj, pěkné pozdravy všem.
Helena